сфабрикованные выборы в ЕС -Латвии

12seymLatvija

Deputāti
Vārds Uzvārds Nosaukums
1. Hosams Abu Meri Frakcija VIENOTĪBA
2. Aldis Adamovičs Frakcija VIENOTĪBA
3. Jānis Ādamsons Frakcija SASKAŅA
4. Inese Aizstrauta Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
5. Ringolds Balodis Pie frakcijām nepiederošie deputāti
6. Aija Barča Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
7. Andris Bērziņš Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
8. Gaidis Bērziņš Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»–»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» frakcija
9. Inga Bite Latvijas Reģionu apvienības frakcija
10. Inesis Boķis Pie frakcijām nepiederošie deputāti
11. Augusts Brigmanis Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
12. Andris Buiķis Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»–»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» frakcija
13. Boriss Cilevičs Frakcija SASKAŅA
14. Einārs Cilinskis Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»–»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» frakcija
15. Lolita Čigāne Frakcija VIENOTĪBA
16. Ints Dālderis Frakcija VIENOTĪBA
17. Valters Dambe Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
18. Gundars Daudze Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
19. Sergejs Dolgopolovs Frakcija SASKAŅA
20. Jānis Dombrava Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»–»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» frakcija
21. Raivis Dzintars Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»–»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» frakcija
22. Artis Gustovskis Frakcija VIENOTĪBA
23. Astrīda Harju Frakcija VIENOTĪBA
24. Aleksandrs Jakimovs Frakcija SASKAŅA
25. Ritvars Jansons Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»–»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» frakcija
26. Andrejs Judins Frakcija VIENOTĪBA
27. Artuss Kaimiņš Pie frakcijām nepiederošie deputāti
28. Guntis Kalniņš Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
29. Ojārs Ēriks Kalniņš Frakcija VIENOTĪBA
30. Valdis Kalnozols Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
31. Aleksandrs Kiršteins Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»–»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» frakcija
32. Jānis Klaužs Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
33. Nellija Kleinberga Latvijas Reģionu apvienības frakcija
34. Andrejs Klementjevs Frakcija SASKAŅA
35. Ivans Klementjevs Frakcija SASKAŅA
36. Rihards Kols Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»–»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» frakcija
37. Līga Kozlovska Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
38. Armands Krauze Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
39. Kārlis Krēsliņš Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»–»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» frakcija
40. Varis Krūmiņš Latvijas Reģionu apvienības frakcija
41. Janīna Kursīte-Pakule Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»–»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» frakcija
42. Gunārs Kūtris Pie frakcijām nepiederošie deputāti
43. Inese Laizāne Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»–»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» frakcija
44. Ainars Latkovskis Frakcija VIENOTĪBA
45. Ilmārs Latkovskis Pie frakcijām nepiederošie deputāti
46. Jeļena Lazareva Frakcija SASKAŅA
47. Atis Lejiņš Frakcija VIENOTĪBA
48. Inese Lībiņa-Egnere Frakcija VIENOTĪBA
49. Aleksejs Loskutovs Frakcija VIENOTĪBA
50. Anrijs Matīss Pie frakcijām nepiederošie deputāti
51. Aivars Meija Pie frakcijām nepiederošie deputāti
52. Rihards Melgailis Latvijas Reģionu apvienības frakcija
53. Romāns Mežeckis Pie frakcijām nepiederošie deputāti
54. Ainārs Mežulis Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
55. Romans Miloslavskis Frakcija SASKAŅA
56. Sergejs Mirskis Frakcija SASKAŅA
57. Andris Morozovs Frakcija SASKAŅA
58. Ināra Mūrniece Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»–»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» frakcija
59. Romāns Naudiņš Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»–»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» frakcija
60. Vladimirs Nikonovs Frakcija SASKAŅA
61. Vitālijs Orlovs Frakcija SASKAŅA
62. Imants Parādnieks Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»–»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» frakcija
63. Igors Pimenovs Frakcija SASKAŅA
64. Arvīds Platpers Pie frakcijām nepiederošie deputāti
65. Sergejs Potapkins Frakcija SASKAŅA
66. Renārs Putniņš Frakcija VIENOTĪBA
67. Edgars Putra Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
68. Artis Rasmanis Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
69. Romualds Ražuks Frakcija VIENOTĪBA
70. Ivans Ribakovs Frakcija SASKAŅA
71. Inguna Rībena Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»–»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» frakcija
72. Artūrs Rubiks Frakcija SASKAŅA
73. Raimonds Rubiks Frakcija SASKAŅA
74. Jānis Ruks Latvijas Reģionu apvienības frakcija
75. Kārlis Seržants Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
76. Andris Siliņš Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
77. Valdis Skujiņš Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
78. Edvards Smiltēns Pie frakcijām nepiederošie deputāti
79. Veiko Spolītis Frakcija VIENOTĪBA
80. Jūlija Stepaņenko Frakcija SASKAŅA
81. Laimdota Straujuma Frakcija VIENOTĪBA
82. Inguna Sudraba Pie frakcijām nepiederošie deputāti
83. Mārtiņš Šics Latvijas Reģionu apvienības frakcija
84. Silvija Šimfa Pie frakcijām nepiederošie deputāti
85. Edvīns Šnore Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»–»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» frakcija
86. Juris Šulcs Frakcija VIENOTĪBA
87. Zenta Tretjaka Frakcija SASKAŅA
88. Jānis Trupovnieks Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
89. Jānis Tutins Frakcija SASKAŅA
90. Arvīds Ulme Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
91. Jānis Upenieks Frakcija VIENOTĪBA
92. Jānis Urbanovičs Frakcija SASKAŅA
93. Viktors Valainis Pie frakcijām nepiederošie deputāti
94. Juris Vectirāns Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
95. Juris Viļums Latvijas Reģionu apvienības frakcija
96. Jānis Vucāns Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
97. Dzintars Zaķis Frakcija VIENOTĪBA
98. Ivars Zariņš Frakcija SASKAŅA
99. Mihails Zemļinskis Frakcija SASKAŅA
100. Igors Zujevs Frakcija SASKAŅA

Deputati/Saeima12